FLY — «БУТИ ВІЛЬНИМ»

Fly — британська торгівельна марка, що випускає мобільні телефони та смартфони.

Бренд пропонує як прогресивні рішення з впровадженням багатьох передових функцій гаджетів, так і варіанти інтеграції класичних мобільних телефонів на запити сучасного користувача.
Глобальна концепція Fly «Бути вільним» відкриває простір для самовираження і творчості, звільняє від стереотипів і надає споживачеві можливість підкреслити свою індивідуальність.

 

Fly — шлях лідерства

Продукція Fly — яскравий приклад того, як за допомогою об’єднаних зусиль команди професіоналів у життя споживача впроваджуються ідеї світового прогресу. Завдяки результативній роботі, продукція Fly представлена на ринках більше 13 країн, а за результатами продажів в Україні в 2013 році увійшла в топ-трійку.

Штаб-квартира бренду розташована в Лондоні, ексклюзивний дистриб’ютор ТМ Fly в Україні — ТОВ «А-МОБАЙЛС». Із 2008 року позицію головного виконавчого директора Fly в Україні займає Манодж Кумар. Нині він відповідає за розвиток бренду та регіональних офісів компанії на ринках України та СНД.

 

Історія бренду — шлях інновацій 

2003 — рік заснування компанії. Споживачам були представлені три лінійки мобільних телефонів, основною філософією яких була простота рішень і раціональна цінова політика. Уже в цей час були доступні споживачеві іміджеві мобільні телефони — найтонші із розкладним корпусом. Багато в чому це визначило вектор розвитку Fly — тонкий корпус досі залишається впізнаваним атрибутом бренду.

2005 — Fly випускає мобільні телефони, що мали безліч додаткових функцій і можливість підключення до всесвітньої мережі.

2007 — серед продуктів Fly з’являється телефон з двома SIM-картами — прогресивне нововведення на ринку мобільних телефонів.

2008 — Fly зарекомендував себе як провідний бренд мобільних пристроїв у Східній Європі. Цього року бренд зайняв одну з провідних позицій на українському ринку і став одним із 5 топових брендів мобільних телефонів у Росії.

2010 — цей рік ознаменувався для Fly зміною концепції — акцент змістився на об’єднання трьох елементів: функціональності, технологій і стилю. Саме в цей момент відбувається принципове оновлення продуктової лінії: нові телефони Fly мають лаконічний і стильний дизайн, а найголовніше — оновлені і вдосконалені технічні характеристики. Незважаючи на всі нововведення, ціна на гаджети Fly залишається доступною широкому споживачеві.

2011 — Fly представив свій перший смартфон на операційній системі Android.

2012 — компанія впровадила нові інноваційні рішення — у продажу з’явився телефон із підтримкою трьох SIM-карт.

2013 — знакові зміни в історії компанії: з’явився новий вектор розвитку бренду. Один із небагатьох виробників, представлених на ринку смартфонів в Україні, Fly подвоїв гарантійний термін на всі телефони і смартфони, що також відрізняються своєю прийнятною ціною.

2014 — бренд закріпив свої лідерські позиції на українському ринку портативних пристроїв, представивши українському споживачеві ряд новинок як у лінійці смартфонів, так і планшетів. Новий флагман Fly Tornado Slim завтовшки всього 5,1 мм потрапив у Книгу рекордів Гіннесса як найтонший смартфон в історії і до сих пір залишається на п’єдесталі.

2019 — компанія планує представити ринку новий безрамочний смартфон Fly Life Compact з широкоформатним екраном 19:8.